Процесор Intel Xeon E Rocket Lake E-2378 OEM (CM8070804495612)
Відео 1Фото 2 |
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon E Rocket Lake E-2378 OEM
Усі ціни 18 →Процессор серверный INTEL Xeon E-2378 8C/16T/2.60GHz/16MB/FCLGA1200/TRAY ( | 22 875 грн. |
Процесор серверний INTEL Xeon E-2378 (2.60 GHz, 16M Cache, LGA1200) tray ( | 24 449 грн. |
Intel Xeon E-2378 (CM8070804495612) Tray | 23 564 грн. |
Intel Xeon E-2378 (CM8070804495612) Tray | 23 364 грн. |
Процесор серверний INTEL Xeon E-2378 8C/16T/2.60GHz/16MB/FCLGA1200/TRAY (C | 22 964 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon E Rocket Lake
Ціни на Intel Xeon E Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E Rocket Lake E-2324G OEM | від 14 004 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2334 OEM | від 14 825 грн. | 12 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2336 OEM | від 15 907 грн. | 22 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2356G OEM | від 17 859 грн. | 14 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2374G BOX | від 19 100 грн. | 12 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378 OEM | від 20 673 грн. | 18 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378G OEM | від 27 897 грн. | 11 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2386G OEM | від 25 875 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2388G OEM | від 30 375 грн. | 18 пропозицій |
Рекомендуємо