Процесор Intel Celeron Skylake G3900 OEM (CM8066201928610)
Відео 6 |
Intel Celeron Skylake G3900 OEM G3900 OEMG3920 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Celeron Skylake G3900 OEM
Усі ціни 15 →Процесор INTEL Celeron G3900 TRAY (CM8066201928610) CM8066201928610 | 1 322 грн. |
Intel Celeron G3900 (CM8066201928610) CM8066201928610 | 1 285 грн. |
Процесор Intel Celeron G3900 (CM8066201928610) | 1 275 грн. |
Процессор Intel Celeron G3900 2.8GHz s1151 Tray (CM8066201928610) | 1 371 грн. |
Intel Celeron G3900 (CM8066201928610) CM8066201928610 | 499 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Celeron Skylake
Ціни на Intel Celeron Skylake |
---|---|---|---|---|
Intel Celeron Skylake G3900 OEM | від 499 грн. | 15 пропозицій | ||
Intel Celeron Skylake G3920 OEM | від 2 460 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо