Процесор Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX
Відео 25Фото 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX
Усі ціни 86 →Intel Core i5-10400 2.9(4.3)GHz s1200 Box (BX8070110400) BX8070110400 | 5 469 грн. |
Процесор INTEL Core i5-10400 (2.9GHz, 12MB, LGA1200) BOX BX8070110400 | 5 469 грн. |
Процесор Intel Core i5 10400 2.9GHz (12MB, Comet Lake, 65W, S1200) Box (BX | 5 163 грн. |
Процесор Intel Core i5-10400 6/12 2.9GHz 12M LGA1200 65W box (BX8070110400 | 5 593 грн. |
Процесор Intel Core i5-10400 (BX8070110400) | 5 219 грн. |
1 1 2 12 |
Досить потужний, економний та холодний. Можливо, ціна... Олександр Котелевський: користуюся Intel i5-10400 BOX більше року |
Бравши на заміну зламаному i5 10400f в артлайні, кулер не міняв, так і залишився: aardwolf performa 9x.
Саме важче чим навантажував це поки що Metro Exodus. Завантаження його на ультра налаштуваннях трималося 40%, температура ~55 градусів. Ціна
Потужність Холодний, не потребує водянки або великої башти Ні Дмитро: користуюся Intel i5-10600KF BOX кілька місяців |
На жаль мені не пощастило, купував у стілусі, незадовго після гарантійного терміну процесор перестав працювати. Тепер його можна лише викинути.
Прац працював на стандартних налаштуваннях і не грівся, тож моєї вини точно немає. Ціна
Холодний Вистачає зараз для всіх ігор Зламався Дмитро: користуюся Intel i5-10400F BOX більше року |
Навіщо платити більше?
Core i5-10400 — мабуть, самий цікавий процесор сімейства Comet Lake. І це не дивно, адже його попередник i5-9400 виглядав самим цікавим чипом в лінійці минулого покоління. У новинки ті ж 6 фізичними ядрами, які працюють на штатній частоті 2.9 ГГц, однак піднялася максимальна швидкість в турбо-бусте, стало більше кеша третього рівня (12 МБ проти 9 МБ) і, що найважливіше, до 6 фізичними ядрами, додалося 6 віртуальних.
Підтримка Hyper-Threading
У тестах Core i5-10400 показав відчутну перевагу над вирішенням минулого покоління завдяки підтримці в два рази більшої кількості потоків. Незважаючи на присутність Hyper-Threading, його температурні показники знаходяться на прийнятному рівні під СРО, не в останню чергу за рахунок невисокої частоти при максимальному навантаженні. А ось Turbo Boost, який круто виявляв себе в старших моделях, тут діє м'якше і рідко тримає процесор на максимальній частоті.
Оптимальний процесор для ігрового ПК середнього рівня
А що там у AMD? І за характеристиками, і по позиціонуванню новинці від Intel на роду написано битися з Ryzen 5 3600. І знаєте що? Якщо в минулому і позаминулому році процесори з синього табору відверто не блищали, то зараз ми можемо говорити про плюс-мінус рівних силах. В іграх i5-10400 випереджає Ryzen 5 3600 на 4 – 7%, у ресурсномістких додатках відстає на 8 – 12%. Intel на старті продається трохи дорожче, проте саморегуляція цін — це лише питання часу. Тому для ігрового ПК середнього рівня це мало не ідеальний процесор, а ось для робочого ПК ми б воліли Ryzen 3600.
Модификації Intel Core i5 Comet Lake
Ціни на Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | від 4 996 грн. | 87 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | від 4 795 грн. | 74 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | від 4 125 грн. | 85 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | від 3 913 грн. | 47 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | від 6 179 грн. | 15 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | від 6 437 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500T OEM | від 10 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10505 OEM | від 6 092 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | від 7 690 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | від 5 718 грн. | 41 пропозиція | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | від 4 817 грн. | 41 пропозиція | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | від 4 205 грн. | 30 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | від 5 869 грн. | 26 пропозицій |
Користуюся з кінця грудня 2020 року. Вибираючи між AMD і Intel, в черговий раз вибравши Intel і не прогадав. Вивозити всі мої задачі легко, більше того - я брав процесор із великим запасом потужності для себе (думавши гратиму в ігри багато, але з іграми не склалося), тому іноді замислююсь над тим, що можна було і i3 обрати.
Осенью 2023 року допомагав другу обрати залізо для нового комп'ютера за обмеженого бюджету, передфінальний вибір впавши на дві моделі - цю та Core i3-10105. Фінальний вибір був зроблений на користь Core i3-10105 (ігри не цікавити, для всього іншого Core i3-10105 з головою вистачає).
Тому Core i5-10400 все ще дуже впевнено себе відчуває серед інших процесорів, доступних на ринку нового заліза.