Неттоп Intel NUC L10 Optane BXNUC10i7FNKN2
Відео 1Фото 3 | від 19 579 до 23 560 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i7, 10710U, 1.1 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:UHD Graphics 620 ОС:без ОС |
Модифікації Intel NUC L10 Optane 1
Характеристики
Intel NUC L10 Optane BXNUC10i7FNKN2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Intel NUC L10 Optane BXNUC10i7FNKN2
Колір:
Сортувати
Комп'ютер INTEL NUC 10 Performance kit / i7-10710U (BXNUC10I7FNKN2) | 21 619 грн. |
Неттоп Intel NUC 10 Performance kit NUC10i7FNKN with Intel Core i7-10710U | 19 579 грн. |
Комп'ютер INTEL NUC 10 Performance kit / i7-10710U (BXNUC10I7FNKN2) BXNUC1 | 21 699 грн. |
Intel INTEL NUC 10 Performance kit / i7-10710U (BXNUC10I7FNKN2) bxnuc10i7f | 21 699 грн. |
INTEL Комп'ютер INTEL NUC 10 Performance kit / i7-10710U (BXNUC10I7FNKN2) | 21 699 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо