Процесор Intel Pentium Coffee Lake G5420 OEM (CM8068403360113)
Відео 17Фото 2 |
Intel Pentium Coffee Lake G5420 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Pentium Coffee Lake G5420 OEM
Intel Pentium G5420 (CM8068403360113) CM8068403360113 | 1 499 грн. |
Процессор Intel Pentium Gold G5420 Tray (CM8068403360113) CM8068403360113 | 2 440 грн. |
Intel Pentium G5420 (CM8068403360113) | 1 589 грн. |
Відеоогляди
anonim
19 листопада 2020, 22:47
Сколько будет фпс в ГТА 5 на ультрах с видюхой 1650 и данным процом?? #
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Модификації Intel Pentium Coffee Lake
Ціни на Intel Pentium Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Coffee Lake G5400 OEM | від 3 347 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Pentium Coffee Lake G5420 BOX | від 4 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Pentium Coffee Lake G5420 OEM | від 1 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Pentium Coffee Lake G5620 BOX | від 6 396 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо