Процесор Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX
Відео 4 |
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX
Усі ціни 68 →Intel Pentium Gold G6405 4.1GHz 4MB s1200 Box (BX80701G6405) BX80701G6405 | 2 999 грн. |
Процесор INTEL Pentium Gold G6405 BOX BX80701G6405 | 3 223 грн. |
Процесор Intel Pentium Gold G6405 4.1GHz (4MB, Comet Lake, 58W, S1200) Box | 3 242 грн. |
Intel Pentium Gold G6405 4.1GHz s1200 Box (BX80701G6405) | 3 233 грн. |
Intel Pentium Gold G6405 4.1GHz s1200 Box (BX80701G6405) | 3 202 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Pentium Comet Lake Refresh
Ціни на Intel Pentium Comet Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 BOX | від 2 999 грн. | 69 пропозицій | ||
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6405 OEM | від 2 829 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Pentium Comet Lake Refresh G6605 BOX | від 8 383 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →