Процесор Intel Xeon Bronze 3206R
Фото 5 |
Intel Xeon Bronze 3206R 2021 рікпідтримка ECC |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon Bronze 3206R
Усі ціни 6 →Процесор Intel Xeon Bronce 3206R 1.9Ghz Fc-Lga3647 11M Cache Tray Cpu (CD8 | 19 147 грн. |
Intel Xeon Bronce 3206R 1.9Ghz Fc-Lga3647 11M Cache Tray Cpu (CD8069504344 | 18 680 грн. |
Процессор Intel Xeon Bronce 3206R (CD8069504344600) | 19 617 грн. |
Intel Xeon Bronce 3206R 1.9Ghz Fc-Lga3647 11M Cache Tray Cpu (CD8069504344 | 19 147 грн. |
Intel Xeon Bronce 3206R 1.9Ghz Fc-Lga3647 11M Cache Tray Cpu (CD8069504344 | 19 614 грн. |
Процесор Intel Xeon Bronce 3206R (CD8069504344600) | 19 611 грн. |
Рекомендуємо