Процесор Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen 4314
Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen 4314 Xeon 4314Xeon 4316 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen 4314
Усі ціни 10 →Процессор серверный Dell EMC Intel Xeon Silver 4314 2.4G, 16C/32T, 10.4GT/ | 52 026 грн. |
Процесор серверний Dell EMC Intel Xeon Silver 4314 2.4G, 16C/32T, 10.4GT/s | 51 467 грн. |
Центральный процесор компьютера (CPU) 2400/24M S4189 OEM SILV4314 CD806890 | 44 694 грн. |
Intel Xeon Silver 4314 (CD8068904655303) cd8068904655303 s rkxl 99ahhz | 41 213 грн. |
Процесор Intel Xeon Silver 4314 2.4 GHz Box (BX806894314) | 50 594 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen
Ціни на Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen 4314 | від 38 966 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen 4316 | від 41 607 грн. | 10 пропозицій |
Рекомендуємо