Процесор Intel Xeon Silver 4310
Відео 13Фото 5 |
Intel Xeon Silver 4310 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon Silver 4310
Усі ціни 13 →Процесор Intel Xeon Silver 4310 (CD8068904657901) Xeon Silver 4310 (CD8068 | 29 347 грн. |
Intel Xeon Silver 4310 (CD8068904657901) cd8068904657901 s rkxn 99ahj2 | 29 733 грн. |
Intel Xeon Silver 4310 Box (Bx806894310) | 31 640 грн. |
Intel Xeon Silver 4310 Box (Bx806894310) | 32 431 грн. |
Intel Xeon Silver 4310 (CD8068904657901) CD8068904657901 | 28 205 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon Silver
Ціни на Intel Xeon Silver |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Silver 4108 | від 7 221 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4110 | від 38 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4114 | від 9 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4116 | від 30 924 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4210R | від 19 731 грн. | 12 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4214R | від 31 506 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4215R | від 36 440 грн. | 16 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4310 | від 28 205 грн. | 13 пропозицій |
Рекомендуємо