Блок живлення Inter-Tech Argus RGB RGB-500W II
Inter-Tech Argus RGB RGB-500W II 2021 рікпідсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Inter-Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Inter-Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Inter-Tech Argus RGB
Ціни на Inter-Tech Argus RGB |
---|---|---|---|---|
Inter-Tech Argus RGB RGB-500W II | від 2 854 грн. | 2 пропозиції | ||
Inter-Tech Argus RGB RGB-600W II | від 3 025 грн. | 2 пропозиції | ||
Inter-Tech Argus RGB RGB-650W CM II | від 2 991 грн. | 2 пропозиції | ||
Inter-Tech Argus RGB RGB-700W II | від 3 186 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →