Витяжка Interline Fly BL A/60/GL/T чорний
Фото 3 |
Interline Fly BL A/60/GL/T чорний потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Fly BL A/60/GL/T чорний
Усі ціни 34 →Interline Interline FLY BL A/60/GL/T | 4 999 грн. |
Витяжка нахилена INTERLINE FLY BL A/60/GL/T 12028 | 4 750 грн. |
INTERLINE FLY BL A/60/GL/T | 4 999 грн. |
INTERLINE FLY BL A/60/GL/T | 4 889 грн. |
Витяжка похила Interline Fly BL A/60/GL/T | 4 925 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →