Духова шафа Interline OEG 931 STD WA
Фото 3 |
Interline OEG 931 STD WA |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline OEG 931 STD WA
Усі ціни 38 →Interline Interline OEG 931 STD WA | 17 599 грн. |
Духові шафи INTERLINE OEG 931 STD WA 13823 | 16 720 грн. |
INTERLINE OEG 931 STD WA | 16 598 грн. |
Interline OEG 931 STD WA офіційна гарантія | 16 199 грн. |
INTERLINE OEG 931 STD WA | 17 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Пропрацювало місяць та 31.12. Тупо не включилися тіни качка зникла "дякую" виробнику! Нічого !!!!! Потрібно було брати як і планували
Whirlpool Пропрацювало менше місяця
Тех підтримки немає! Нічого ніде знайти неможливо У ютубі лише хвалебні огляди. [censored]!!!!!!!! користуюся Interline OEG 931 STD WA менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →