Витяжка Interline Unna X A/60 PB/2/T нержавіюча сталь
Фото 6 |
Interline Unna X A/60 PB/2/T нержавіюча сталь Traditionalпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Unna X A/60 PB/2/T нержавіюча сталь
Усі ціни 37 →Interline Interline Unna X A/60 PB/2/T | 3 499 грн. |
Витяжка купольна INTERLINE UNNA X A/60 PB/2/T 8577 | 3 325 грн. |
INTERLINE UNNA X A/60 PB/2/T | 3 899 грн. |
INTERLINE UNNA X A/60 PB/2/T | 3 340 грн. |
Витяжка купольна Interline Unna X A/60 PB/2 | 3 505 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline Unna X A/60 PB/2/T
Ціни на Interline Unna X A/60 PB/2/T |
---|---|---|---|---|
Interline Unna WH A/60 PB/2/T білий | від 3 201 грн. | 37 пропозицій | ||
Interline Unna X A/60 PB/2/T нержавіюча сталь | від 3 290 грн. | 37 пропозицій | ||
Interline Unna BL A/60 PB/2/T чорний | від 3 230 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →