Витяжка Interline Zet X A/60 PB/2/T нержавіюча сталь
Фото 10 |
Interline Zet X A/60 PB/2/T нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Zet X A/60 PB/2/T нержавіюча сталь
INTERLINE ZET X A/60 PB/2/T | 2 999 грн. |
Витяжка Interline ZET X A/60 PB/2/T | 3 044 грн. |
Вытяжка Interline Zet X A/60 PB/2/T | 3 499 грн. |
Модификації Interline Zet X A/60 PB/2/T
Ціни на Interline Zet X A/60 PB/2/T |
---|---|---|---|---|
Interline Zet WH A/60 PB/2/T білий | від 2 699 грн. | 33 пропозиції | ||
Interline Zet X A/60 PB/2/T нержавіюча сталь | від 2 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Interline Zet BL A/60 PB/2/T чорний | від 2 999 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →