Лампочка Intertool A60 12W 4000K E27 LL-0015
Фото 4 |
Intertool A60 12W 4000K E27 LL-0015 3 х 12 Вт12 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool A60 12W 4000K E27 LL-0015
Усі ціни 11 →Intertool Intertool LL-0015 LED 12Вт, E27, 220В, 129034 | 49 грн. |
Лампи світлодіодні, набір 3 од. LL-0015, LED A60, E27, 12 Вт, 150-300 В, 4 | 255 грн. |
Світлодіодна лампа LED 12 Вт, E27, 220 В INTERTOOL LL-0015 | 159 грн. |
Світлодіодна лампа LED 12 Вт, E27, 220 В INTERTOOL LL-0015 | 77 грн. |
Лампа світлодіодна INTERTOOL LED A60 E27 12Вт 150-300В 4000K (LL-0015) | 59 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Intertool A60 12W 4000K E27 LL-0015
Ціни на Intertool A60 12W 4000K E27 LL-0015 |
---|---|---|---|---|
Intertool A60 12W 4000K E27 LL-3015 3 pcs | від 155 грн. | 1 пропозиція | ||
Intertool A60 12W 4000K E27 LL-0015 | від 49 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →