Протеїн IronMaxx 100% Whey Protein 2.4 кг
Відео 6 |
IronMaxx 100% Whey Protein 2.35 kg багато білка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IronMaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IronMaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IronMaxx 100% Whey Protein 2.4 кг
Усі ціни 58 →Протеин IronMaxx 100 Whey Protein 2350 g /47 servings/ Milk Chocolate | 2 221 грн. |
Протеїн IronMaxx 100 Whey Protein 2350 g / 47 servings / Milk Chocolate | 2 299 грн. |
Протеин Ironmaxx 100 Whey Protein, 2.35 кг Белый шоколад CN3375-1 | 2 530 грн. |
Протеїн Ironmaxx 100 Whey Protein, 2.35 кг Латте макіато | 3 163 грн. |
Протеїн IronMaxx 100 Whey Protein 2350 g / 47 servings / Latte Macchiato | 2 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації IronMaxx 100% Whey Protein
Ціни на IronMaxx 100% Whey Protein |
---|---|---|---|---|
IronMaxx 100% Whey Protein 0.5 кг | від 585 грн. | 16 пропозицій | ||
IronMaxx 100% Whey Protein 0.9 кг | від 948 грн. | 52 пропозиції | ||
IronMaxx 100% Whey Protein 2.4 кг | від 2 221 грн. | 58 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →