Струбцина IRWIN Pro Clamp S 10503567 600 мм
Фото 3 | 845 грн. Купити! Струбцина гвинтова Irwin Pro-Clamp Small 600 мм/24" (10503567)Rozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
IRWIN Pro Clamp S 10503567 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRWIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRWIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації IRWIN Pro Clamp S 10503567
Ціни на IRWIN Pro Clamp S 10503567 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Pro Clamp S 10503564 200 мм | від 665 грн. | 3 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp S 10503565 300 мм | від 750 грн. | 3 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp S 10503566 400 мм | від 702 грн. | 3 пропозиції | ||
IRWIN Pro Clamp S 10503567 600 мм | від 845 грн. | 1 пропозиція | ||
IRWIN Pro Clamp S 10503568 800 мм | від 892 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →