Струбцина IRWIN Quick Grip 10505942 150 мм
Відео 1Фото 6 |
IRWIN Quick Grip 10505942 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRWIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRWIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IRWIN Quick Grip 10505942 150 мм
IRWIN 150 мм Quick-Grip XP (10505942) 150ммQuick-GripXP(10505942) | 1 205 грн. |
Струбцина Irwin Quick-Grip XP 150 мм (10505942) | 1 203 грн. |
Струбцина Irwin Quick-Grip XP 150 мм (10505942) | 1 045 грн. |
Струбцина Irwin 150 мм QUICK-GRIP XP (10505942) | 1 118 грн. |
Відеоогляди
Модификації IRWIN Quick Grip 10505942
Ціни на IRWIN Quick Grip 10505942 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Quick Grip 10505942 150 мм | від 1 045 грн. | 4 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505943 300 мм | від 1 254 грн. | 5 пропозицій | ||
IRWIN Quick Grip 10505944 450 мм | від 1 313 грн. | 4 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505945 600 мм | від 1 403 грн. | 5 пропозицій | ||
IRWIN Quick Grip 10505946 900 мм | від 1 612 грн. | 4 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip 10505947 1250 мм | від 1 821 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →