Струбцина IRWIN Quick Grip T512QCEL7 300 мм
Відео 1Фото 4 |
IRWIN Quick Grip T512QCEL7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRWIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRWIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IRWIN Quick Grip T512QCEL7 300 мм
Струбцина Irwin 300 мм Quick-Change T512QCEL7 | 734 грн. |
IRWIN T512QCEL7 | 745 грн. |
Струбцина Irwin Quick-Change 300 мм (T512QCEL7) | 744 грн. |
Струбцина 300 мм Quick-Change Irwin (T512QCEL7) | 691 грн. |
Відеоогляди
Модификації IRWIN Quick Grip T512QCEL7
Ціни на IRWIN Quick Grip T512QCEL7 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Quick Grip T506QCEL7 150 мм | від 656 грн. | 5 пропозицій | ||
IRWIN Quick Grip T512QCEL7 300 мм | від 691 грн. | 4 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip T518QCEL7 450 мм | від 776 грн. | 5 пропозицій | ||
IRWIN Quick Grip T524QCEL7 600 мм | від 800 грн. | 5 пропозицій | ||
IRWIN Quick Grip T536QCEL7 900 мм | від 931 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →