Фарбопульт Italco D-929 LVMP 1.4
Фото 5 |
Italco D-929 LVMP 1.4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Italco D-929 LVMP 1.4
Фарбопульт LVMP ITALCO (D-929-1.4LM) | 5 175 грн. |
Фарбопульт пневматичний ITALCO LVMP BLACK DIAMOND series 600мл d 1,4мм (D- | 5 175 грн. |
Фарбопульт ITALCO пневматичний LVMP діаметр форсунки — 1.4 мм (D-929-1.4LM | 5 175 грн. |
Краскопульт пневматичний LVMP (BLACK DIAMOND series) верх.пласт.бачок 600м | 5 175 грн. |
Модификації Italco D-929 LVMP 1.4
Ціни на Italco D-929 LVMP 1.4 |
---|---|---|---|---|
Italco D-929 LVMP 1.3 | від 5 175 грн. | 4 пропозиції | ||
Italco D-929 LVMP 1.4 | від 5 175 грн. | 4 пропозиції | ||
Italco D-929 LVMP 1.8 | від 6 957 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →