Фарбопульт Italco H-3003A HVLP 1.3
Italco H-3003A HVLP 1.3 сопло 1.3 ммсопло 1.4 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Italco H-3003A HVLP 1.3
Фарбопульт пневматичний ITALCO HVLP 600мл d1,3мм (H-3003A-1.3) | 4 309 грн. |
Краскопульт пневматичний HVLP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,3мм (H-30 | 4 309 грн. |
Краскопульт професійний HVLP 600мл, 1,3мм ITALCO H-3003A-1.3 | 4 309 грн. |
Модификації Italco H-3003A HVLP 1.3
Ціни на Italco H-3003A HVLP 1.3 |
---|---|---|---|---|
Italco H-3003A HVLP 1.3 | від 4 309 грн. | 3 пропозиції | ||
Italco H-3003A HVLP 1.4 | від 4 955 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →