Фарбопульт Italco MINI H-3003 HVLP 1.0
Italco MINI H-3003 HVLP 1.0 сопло 0.8 ммсопло 1 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Italco MINI H-3003 HVLP 1.0
Фарбопульт пневматичний ITALCO HVLP d1,0мм (H-3003-MINI-1.0) | 2 290 грн. |
Краскопульт пневматичний тип HVLP верхній пластиковий бачок, діаметр форсу | 2 290 грн. |
Краскопульт міні HVLP 1,0 мм, ВБ пласт. ITALCO H-3003-MINI-1.0 | 2 290 грн. |
Модификації Italco MINI H-3003 HVLP 1.0
Ціни на Italco MINI H-3003 HVLP 1.0 |
---|---|---|---|---|
Italco MINI H-3003 HVLP 0.8 | від 2 290 грн. | 3 пропозиції | ||
Italco MINI H-3003 HVLP 1.0 | від 2 290 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →