Фарбопульт Italco SHINE 1 LVMP 1.4
Фото 8 |
Italco SHINE 1 LVMP 1.4 сопло 1.3 ммсопло 1.4 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Italco SHINE 1 LVMP 1.4
Фарбопульт пневматичний ITALCO LVMP 600мл d1,4мм (Shine-1.4LM) | 3 799 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач LVMP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,4 мм | 3 799 грн. |
Краскопульт пневматичний LVMP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,4мм ITALC | 3 799 грн. |
Фарбопульт Italco Shine 1 LVMP 1.4 | 4 340 грн. |
Модификації Italco SHINE 1 LVMP 1.4
Ціни на Italco SHINE 1 LVMP 1.4 |
---|---|---|---|---|
Italco SHINE 1 LVMP 1.3 | від 3 799 грн. | 2 пропозиції | ||
Italco SHINE 1 LVMP 1.4 | від 3 799 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →