Кикборд iTrike JR 3-058
Фото 8 |
iTrike JR 3-058 |
|
Яскравий дитячий кикборд від досить відомого бренду iTrike, що позиціонується виробником доступний ціновий сегмент. Модель належить до числа трансформерів і підходить навіть для маленьких дітей у віці від 2 років. Це незвичайний самокат з цікавим дизайном, який оснащений сидінням, а також спеціальної батьківською ручкою управління, завдяки якій виріб може вести дорослий; при цьому всі ці деталі знімні — коли дитина підросте, сидіння і ручку можна зняти і використовувати самокат прямо за призначенням.
Ще одна цікава деталь — яскрава корзина на кермі, в яку можна скласти необхідні дрібниці. Модель витримує навантаження до 50 кг і має триколісній конструкцією: передні колеса мають діаметр 12 см, а заднє — 9 см. Самі колеса виконані з поліуретану, в той час як рама самоката — з легкого пластику. Модель має стандартний ножний гальмо і класичний кермо — це робить її максимально простою в управлінні навіть для малюків.
Максимальна висота цього пристрою становить 80 см, при цьому передбачена можливість регулювання висоти керма, так що самокат підійде для дітей різного віку. Кикборд iTrike JR-3-058 представлений на ринку у великій кількості колірних варіантів: жовтий з зеленим, червоному, рожевому і фіолетовому, блакитному та інших. Яскрава модель не залишить малюка байдужим, до того ж самокат максимально зручний в експлуатації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Купити iTrike JR 3-058
Усі ціни 55 →Дитячий самокат 5 в 1 iTrike JR 3-058-I-WP18 Рожевий JR3-058-I-WP18 | 1 301 грн. |
iTrike JR 3-058-I-WP18 JR3-058-I-WP18 | 1 749 грн. |
Самокат iTrike JR3-058-L-WP5 помаранчевий | 1 151 грн. |
Дитячий самокат 5 в 1 iTrike JR 3-058-I-WP17 Рожевий JR3-058-I-WP17 | 1 301 грн. |
Дитячий самокат 5 в 1 iTrike JR 3-058-I-WP9 Рожевий JR3-058-I-WP9 | 1 301 грн. |