Самокат iTrike SR 2-015-4
Фото 13 |
iTrike SR 2-015-4 |
|
Класичний міський механічний самокат, що позиціонується виробником у нижній сегмент середнього цінового діапазону. Модель представлена на ринку у кількох яскравих рішеннях, що дозволяє кожному користувачеві підібрати модифікацію під себе. За словами виробника, самокат iTrike SR 2-015-4 добре підійде користувачам вікової категорії від 10 років, але при цьому виріб може вільно витримувати навантаження аж до 100 кг, що дозволяє використовувати транспорт, у тому числі й дорослим.
Тому сприяє система регулювання висоти керма, яка дозволяє пристосовувати модель під будь-який зріст. Завдяки великим колесам (20 см) з поліуретану, самокат плавно ковзає по будь-якій, навіть нерівній дорозі і не боїться випадкових механічних пошкоджень. Надійні підшипники типу АВЕС 7 сприяють довговічності виробу, а також допомагають йому швидко набирати швидкість і триваліший час зберігати її. Виробник передбачив як класичне ножне гальмо, так і зручніше ручне, що забезпечує простий і надійний спосіб, що дозволяє запобігти аваріям і зіткненням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Купити iTrike SR 2-015-4
Усі ціни 41 →Самокат iTrike SR 2-015-4-B (black) | 1 839 грн. |
Самокат iTrike Sr 2-015-4-W белый | 3 270 грн. |
Самокат дорослий iTrike SR 2-015-4-B (black) | 1 638 грн. |
iTrike SR 2-015-4-W | 3 799 грн. |
Самокат для дорослих з ручним гальмом iTrike SR 2-015-4-W Білий SR2-015-4- | 1 756 грн. |