Powerbank iWalk Jumbo 20000 (UBJ20000)
Фото 7 |
iWalk Jumbo 20000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iWalk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iWalk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iWalk Jumbo 20000
Зовнішній акумулятор iWalk Power Bank Jumbo 20000mAh Black (UBJ20000-BK) | 1 686 грн. |
Внешний аккумулятор iWalk Power Bank Jumbo 20000mAh Black (UBJ20000-BK) | 1 686 грн. |
iWalk Jumbo 20000mAh 18W UBJ20000-BK Black | 1 339 грн. |
Зовнішній акумулятор iWalk Power Bank Jumbo 20000mAh Pink (UBJ20000-PK) | 1 686 грн. |
Внешний аккумулятор iWalk Power Bank Jumbo 20000mAh Pink (UBJ20000-PK) | 1 686 грн. |