Навушники
Jabra Engage 65 Stereo
Фото 5 |
Jabra Engage 65 Stereo |
|
Великий радіус бездротового з'єднання. Індикатор зайнятості. Пасивне шумозаглушення. Тривала автономність.
Комплектація з док-станцією: Jabra Engage 65 Stereo + Stand
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Engage 65 Stereo
Jabra Engage 65 Stereo Czarny | 10 240 грн. |
Jabra Engage 65 Stereo Czarny | 10 496 грн. |
Jabra Engage 65 Stereo Czarny | 10 752 грн. |
Jabra Engage 65 Stereo, EMEA (9553-553-117-1) | 16 116 грн. |
Jabra Engage 65 Stereo | 18 696 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →