Змішувач Jacob Delafon Aleo E72298
Jacob Delafon Aleo E72298 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Aleo E72298
Змішувач для раковини Jacob Delafon ALEO Е72298-СР | 16 344 грн. |
Jacob Delafon ALEO Е72298-СР змішувач для умив. високий . Хром | 10 445 грн. |
Змішувач для умивальника (раковини) Jacob Delafon Aleo E72298-CP | 13 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →