Ванна Jacob Delafon Soissons 150x70 см (E2941-00)
Відео 2Фото 2 |
Jacob Delafon Soissons 150x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Soissons 150x70 см
Ванна чавунна JACOB DELAFON SOISSONS E2941 150х70 см + ноги + сифон E2941- | 30 613 грн. |
Чавунна ванна Jacob Delafon Soissons 150x70 E2941-00 | 36 100 грн. |
Чавунна ванна JACOB DELAFON 150х70 SOISSONS E2941-00 | 36 100 грн. |
Ванна чугунная JACOB DELAFON SOISSONS E2941 150х70 см + ноги + БЕСПЛАТНЫЙ | 36 100 грн. |
Відеоогляди
Модификації Jacob Delafon Soissons
Ціни на Jacob Delafon Soissons |
---|---|---|---|---|
Jacob Delafon Soissons 150x70 см | від 30 613 грн. | 4 пропозиції | ||
Jacob Delafon Soissons 160x70 см | від 32 054 грн. | 5 пропозицій | ||
Jacob Delafon Soissons 170x70 см | від 31 927 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →