Духова шафа Jantar GTK 6006 BL
Фото 19 |
Jantar GTK 6006 BL 2021 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jantar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jantar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jantar GTK 6006 BL
Усі ціни 15 →Духовка електрична Jantar Gtk 6006 BL | 9 474 грн. |
Духовой шкаф Jantar GTK 6006 BL | 10 530 грн. |
Духова шафа електрична Jantar Gtk 6006 Bl | 10 330 грн. |
Духовой шкаф электрический Jantar Gtk 6006 Bl | 10 321 грн. |
Духова шафа Jantar GTK 6006 BL | 9 601 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →