Умивальник Jaquar Continental 42 425 мм (CNS-WHT-903)
Jaquar Continental 42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar Continental 42 425 мм
Раковина Jaquar Continental 42 см (CNS-WHT-903) CNS-WHT-903 | 1 928 грн. |
Умывальник Jaquar Continental 42x35 CNS-WHT-903 | 1 928 грн. |
Раковина JAQUAR Continental CNS-WHT-903 біла | 1 821 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →