Умивальник Jaquar Florentine 55 555 мм
Фото 3 |
Jaquar Florentine 55 |
|
Умивальник може комплектуватися без переливу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar Florentine 55 555 мм
Раковина Jaquar Florentine 55 см (FLS-WHT-5701) FLS-WHT-5701 | 2 289 грн. |
Jaquar Jaquar Раковина FLORENTINE 55х42,5, овальна+кріплення - FLS-WHT-570 | 2 172 грн. |
Раковина FLORENTINE 55х42,5, овальна+кріплення модель FLORENTINE FLS-WHT-5 | 2 289 грн. |
Раковина JAQUAR Florentine FLS-WHT-5701 біла | 2 184 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →