Умивальник Jaquar JDR 40 410 мм
Фото 3 |
Jaquar JDR 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar JDR 40 410 мм
Усі ціни 7 →Раковина Jaquar JDS 40 см (JDS-WHT-25911) JDS-WHT-25911 | 3 695 грн. |
Jaquar Jaquar Раковина JDS 42х42, квадратна, б/о, на стільницю, чорний - J | 4 594 грн. |
Раковина JDS 42х42, квадратна, б/о, на стільницю, чорний модель JDS JDS-BL | 4 300 грн. |
Умывальник Jaquar 40 см JDS-BLM-25911 | 4 062 грн. |
Раковина JAQUAR JDR JDS-WHT-25911 біла | 3 695 грн. |
Умывальник Jaquar 40 см JDS-WHT-25911 | 3 141 грн. |
Раковина JAQUAR JDS-BLM-25911 чорна | 4 778 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →