Змішувач Jaquar Opal Prime 15011BPM
Фото 10 |
Jaquar Opal Prime 15011BPM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar Opal Prime 15011BPM
Змішувач для раковини Jaquar Opal Prime чорний (OPP-BLM-15011BPM) OPP-BLM- | 4 937 грн. |
Jaquar Jaquar Змішувач OPAL PRIME раковина, хром - OPP-CHR-15011BPM | 3 347 грн. |
Змішувач-кран для раковини JAQUAR Opal Prime OPP-CHR-15011BPM | 3 717 грн. |
Змішувач для раковини Jaquar Opal Prime (OPP-CHR-15011BPM) OPP-CHR-15011BP | 3 509 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Jaquar Opal Prime 15011BPM:
- Довжина підводки – 375 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →