Портативна колонка Jarre AeroSkull XS
Відео 1Фото 12 |
Jarre AeroSkull XS |
|
Компактна бездротова акустична система з відмінною якістю звучання і абсолютно оригінальним дизайном корпусу, виконаного у вигляді людського черепа. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для користувачів, яким набридли стандартні кубічні, прямокутні або сферичні форми. Неповторний зовнішній вигляд пристрою, створюваний специфічною формою, виготовленої з хімічно металізованого пластику, підкреслить індивідуальність і може несподіваним чином освіжити інтер'єр.
Доступно 11 варіантів колірного оформлення, в тому числі без металізації і з матовою поверхнею. Два динамічних випромінювача потужністю 2х4,5 Вт ховаються під сіточкою окулярів, а сабвуфер (9 Вт) розташований в задній частині пристрою. Така конструкція, за твердженням виробника, забезпечує повноцінне відтворення широкого частотного діапазону від 100 Гц до 20 кГц. Чисте і детальне звучання мобільної акустичної системи Jarre AeroSkull XS дозволяє отримувати задоволення від прослуховування треків різних музичних жанрів і напрямів. Для передачі якісного цифрового звуку використовується бездротовий інтерфейс bluetooth, причому для максимального спрощення сполучення є підтримка технології NFC. Завдяки порту лінійного входу AUX IN можлива повноцінна робота з аналоговими джерелами. Вбудований Li-Ion акумулятор забезпечує до 10 год автономності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jarre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jarre.
Купити Jarre AeroSkull XS
Акустика Jarre AeroSkull XS+ Chrome Pink | 6 719 грн. |
Портативна акустика Jarre Technologies AeroSkull XS+ | 6 669 грн. |
Акустика Jarre AeroSkull XS+ Chrome Silver | 6 719 грн. |
Коли набридають класичні колонки простих геометричних форм, на допомогу приходить продукція компанії Jarre, наприклад, AeroSkull XS. Компанія належить французькому композитору Жану-Мішелю Жарру, тому в якості можна не сумніватися.
Легкий спосіб виділитися з натовпу
Людина з портативної колонкою навряд чи здивує перехожих. Тільки, якщо ця колонка не виглядає, як череп. AeroSkull XS оформлена у вигляді стильного черепа в сонцезахисних окулярах. Фантазія дизайнерів не обмежилася формою: колонка пропонується в 11 колірних рішеннях: чорному, матово-чорному, золотом, срібному, рожевому, червоному і т. д.
Продуманість в дрібницях
Функціональність AeroSkull XS виявилася дещо стриманіше зовнішності. Радує чип NFC, підтримка Bluetooth аptX, світлодіодна індикація заряду батареї і роз'єм AUX. А ось слот під SD карту відсутня, а miniUSB передбачений тільки для оновлення. Для зарядки гаджета знадобиться блок живлення, що може обмежувати у певних ситуаціях. Втім, автономність пристрою становить 8 – 10 годин, так що блок носити з собою навряд чи доведеться.
Звучання на висоті
Незважаючи на компактні розміри 13х10х13 см, колонка звучить краще, ніж від неї очікуєш. Два СЧ/ВЧ спікера по 4.5 Вт, захованих за очками, відпрацьовують цілком гідно на високих, чітко, прозоро, без сибілянтів і без виражених хрипів на високій гучності. А ось середина не надто відкрита і басів не густо, і починаються вони з 100 Гц. Але більшого чекати від 9-ватного саба і не варто.
AeroSkull XS — вибір стильного меломана, який хоче підкреслити свою індивідуальність і вразити оточуючих. Коштує таке задоволення звичайно не дешево, і наша система — не виняток. $220 — модно і дорого.