JBL C50HI
Відео 17Фото 14 |
JBL C50HI |
|
Одна з найдоступніших моделей простих внутрішньоканальних навушників з класичним провідним підключенням і легендарним фірмовим звучанням JBL. Являють собою недорогу і універсальну модель з популярної лінійки JBL З-series 2020-го модельного року. Оснащені мікрофоном, вбудованим в простій однокнопковий пульт на кабелі. Позиціонуються виробником як продукт базової цінової категорії, орієнтований на широке коло економних користувачів, що віддають перевагу насичене і потужне басове звучання JBL.
Внутрішньоканальних навушників JBL C50HI обладнані роз'ємом 4-pin mini-Jack 3.5 mm, який розташований на 1,2-му кабелі круглого профілю. Розраховані на підключення до смартфонів, планшетів, ультрабуків та іншим гаджетам. Обладнані якісними динамічними випромінювачами діаметром 8,6 мм, які, за твердженням виробника, здатні відтворювати повний частотний діапазон від 20 Гц до 20 кГц.
Виражений басовий акцент ідеально підходить для відтворення електронної танцювальної, клубної, популярної музики та хіп-хоп-композицій. Комплектуються набором м'яких силіконових насадок-амбушюрів (розміри S/M/L), що забезпечують комфортну посадку, надійне утримання при помірної фізичної активності та якісну пасивну шумоізоляцію. Завдяки невисокому импедансному опору (30 Ом) і гарній чутливості здатні ефективно працювати з бюджетними гаджетами, позбавленими якісного вихідного підсилювача потужності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL C50HI
Усі ціни 53 →JBL C50HI (JBLC50HIRED) Red JBLC50HIRED | 299 грн. |
Навушники JBL C50HI RED (JBLC50HIRED) JBLC50HIRED | 299 грн. |
Гарнитура JBL C50HI Red (JBLC50HIRED) JBLC50HIRED | 299 грн. |
Гарнітура JBL C50HI Red (JBLC50HIRED) JBLC50HIRED | 299 грн. |
0 1 3 0 |
Можна брати лише в трьох випадках: коли вам реально начхати на якість музики (або ви її просто не слухаєте), коли вам конче треба хоч якісь "вуха", або коли просто шкода грошей на щось якісне. Характеристики не відповідають заявним: ну не здатні ці JBL C50HI відтворювати 20-40Гц! Дай Боже, хоч би 80-100 давали... Якщо не вірите - порівняйте хоча б із Xiaomi Mi Quantie Hybrid Pro, 1More Triple Driver BT або Knowledge Zenith ZSN Pro (маю всі з них). Це саме той випадок, коли "дешева рибка - хєрова юшка". Низька ціна. Якість звуку. Діапазон частот не відповідає заявленим характеристикам. Alex: |