Акустична система JBL One Series 104
Відео 21Фото 9 |
JBL One Series 104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL One Series 104
Усі ціни 16 →JBL JBL 104SET-BT Black | 9 999 грн. |
JBL One Series 104-BT Black (104SET-BT-EK) офіційна гарантія | 7 499 грн. |
Акустика JBL 104SET-BT-EK (104SET-BT-EK) | 10 287 грн. |
JBL 104 BT Para WH Biały | 11 760 грн. |
Студийные мониторы JBL 104 Set WBT | 9 678 грн. |
ще 11 пропозицій
2 1 1 0 |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →