JBL Quantum 400 (JBLQUANTUM400BLK)
Відео 22Фото 14 |
JBL Quantum 400 |
|
Високотехнологічна повнорозмірна геймерська накладна гарнітура закритого типу з кабельним USB-підключенням, поворотними чашами і підтримкою об'ємного звучання по технології DTS Headphone:X 2.0. Завдяки віртуалізації, користувач виявляється прямо в гущі подій, одержуючи точну інформацію про місцезнаходження джерел звуку і відстані до них. 50-міліметрові драйвери з неодимовими магнітами створюють знаменитий фірмовий звук JBL і реалістичну звукову картину, що дає певну перевагу в будь-який мережевий битві.
Практичне наголів'я і амбушюри з ефектом пам'яті гарантують комфортні відчуття під час тривалих ігрових сесій. Для підключення ігрових навушників JBL Quantum 400 до смартфонів, планшетів і ноутбуків використовується цілий аналоговий кабель в незаплутуваній обплетенні з роз'ємом 4-pin mini-Jack 3.5 mm, а для ПК застосовується триметровий кабель c USB A. Всеспрямований електретний мікрофон, розміщений на опускається дужці, впевнено захоплює голос для спілкування з тіммейтами. Гарнітура розрахована на мобільний і ПК-геймінг, але також сумісна з ігровими консолями Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, платформою Apple Mac і VR-пристроями.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Quantum 400
Усі ціни 76 →JBL Quantum 400 (JBLQUANTUM400BLK) Black JBLQUANTUM400BLK | 3 699 грн. |
Дротові навушники JBL Quantum 400 Black (JBLQUANTUM400BLK) JBLQUANTUM400BL | 3 699 грн. |
Ігрові навушники JBL Quantum 400 Black (JBLQUANTUM400BLK) | 3 039 грн. |
Ігрова гарнітура JBL Quantum 400 Black | 3 699 грн. |
Навушники JBL Quantum 400 (JBLQUANTUM400BLK) Black | 3 699 грн. |