JBL Wave 200TWS
Відео 26Фото 11 |
JBL Wave 200TWS |
|
Восени 2021 року компанія JBL представила на ринку чергові внутрішньоканальні навушники Wave 200tws. Модель преміумкласу стоїть на рівні Ipods але виконана в характерному стильному і мінімалістичному дизайні JBL. Потужний звук, високі автономність і ергономіка, вологозахист вже зробили Wave 200 популярними у меломанів, які ведуть активний спосіб життя. Вкладиші випускаються в синьому, чорному і фіолетовому кольорі.
У комплекті йдуть амбушюри 3-х розмірів і дуже компактний, майже круглий пластиковий кейс. Якісне звучання з глибоким опрацюванням басів забезпечується 8-мм динамічними драйверами. Зручні сенсорні кнопки дозволяють легко управляти треками і дзвінками, викликати голосового асистента. Навушники JBL Wave 200tws працюють 5 год від однієї зарядки і 15 год за підтримки кейса. Один сеанс зарядки USB Type-C займає 2 години. Вкладиші і кейс оснащені індикатором заряду. Крім того, в моделі реалізована технологія незалежного підключення, що дозволяє користуватися кожним навушником окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Wave 200TWS
Усі ціни 42 →Навушники JBL Wave 200TWS (JBLW200TWSWHT) White | 1 599 грн. |
Навушники JBL Wave 200 (JBLW200TWSWHT) White | 1 699 грн. |
Наушники Jbl Wave 200 White (JBLW200TWSWHT) | 1 547 грн. |
JBL JBLW200TWSWHT | 1 549 грн. |
JBL Wave 200 TWS Purple (JBLW200TWSPUR) | 1 612 грн. |
1 0 1 2 |
навушники гарні. Користувався до цього аірдотсами два покоління, але вони набридли. Захотілося чогось якісніше, і вибрав цю модель. Можу відзначити, що трохи не зручна форма кейсу і самих навушників, сам кейс в руках досить важко тримати, відкривати однією рукою. А навушники важко засунути в кейс не дивлячись на сам кейс (припустимо вночі хочеш покласти їх у кейс, і доводиться їх крутити туди сюди, щоб ніжка увійшла в паз). Але навушники добре тримаються у вухах, звук мені подобається. звук хороший, довго тримають заряд, зарядка USB-C, мікрофон хороший як для твс навушників, якість складання хороша форма кейсу і навушників, сенсорне управління (з ним все окей, але я б віддав перевагу звичайній кнопці) Marumar Y.T: користуюся JBL Wave 200TWS менше місяця |