Шліфувальний верстат Jet JBSM-100 400V 400 В (50001893T)
Фото 8 |
Jet JBSM-100 400V 400 В 230 В 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JBSM-100 400V 400 В
Ленточно-шлифовальный станок JET JBSM-100T, 400В 50001893T | 25 203 грн. |
Ленточный шлифовальный станок JET JBSM-100 (400В) 50001893Т | 27 471 грн. |
Стрічково-шліфувальний верстат JET JBSM-100, 400 В (50001893т). | 24 400 грн. |
Шліфувальний верстат Jet JBSM-100 (50001893Т) JBSM-100 (50001893Т) | 26 047 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель JBSM-100 230V — напруга живлення 230 В
- Модель JBSM-100 400V — напруга живлення 400 В
Модификації Jet JBSM-100 400V
Ціни на Jet JBSM-100 400V |
---|---|---|---|---|
Jet JBSM-100 230V 230 В | від 26 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Jet JBSM-100 400V 400 В | від 24 400 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →