Свердлильний верстат Jet JDP-15BM (716200M)
Jet JDP-15BM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JDP-15BM
Свердлильний верстат Jet JDP-15B 716200M | 35 800 грн. |
Вертикально-сверлильный станок Jet JDP-15B 716200M | 38 150 грн. |
Сверлильный станок JET JDP-15B-230 (716200M) | 37 387 грн. |
Сверлильный станок JET JDP-15B-230 (716200M) | 38 150 грн. |
Сверлильный станок JET JDP-15B-230 (716200M) | 37 006 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель JDP-15BM — напруга мережі 230 В
- Модель JDP-15BT — напруга мережі 400 В
РекомендуємоПорівняти в таблиці →