Шліфувальний верстат Jet JDS-12X-M 300 мм / 1000 Вт 230 В (10000490M)
Відео 3Фото 8 |
Jet JDS-12X-M 300 мм / 1000 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JDS-12X-M 300 мм / 1000 Вт 230 В
Усі ціни 10 →Тарілчастий шліфувальний верстат JET JDS-12Х-М | 10 129 грн. |
Тарілчастий шліфувальний верстат Jet JDS-12X-M | 11 600 грн. |
Дисковий шліфувальний верстат JET JDS-12X-M (10000490M) | 11 200 грн. |
Шлифовальный станок JET JDS-12X-M 10000490M | 12 107 грн. |
Тарельчатый шлифовальный станок JET JDS-12X-M (10000490M) | 10 858 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →