Стрічкова пила Jet JWBS-10 (10000861M)
Відео 2Фото 4 |
Jet JWBS-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JWBS-10
Стрічково-пильний верстат Jet JWBS-10 | 23 500 грн. |
Ленточная пила Jet JWBS-10 10000861M | 23 500 грн. |
Ленточная пила JET JWBS 10 (10000861M) JWBS-10 | 22 795 грн. |
Ленточная пила JET JWBS 10 (10000861M) JWBS-10 | 22 325 грн. |
Стрічкопильний верстат по дереву JET JWBS-10 | 23 500 грн. |
Відеоогляди