Стрічкова пила Jet JWBS-18M (714700M)
Відео 1Фото 11 |
Jet JWBS-18M 2.4 кВт3.5 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JWBS-18M
Стрічкова пилка JET JWBS-18-M (220B) JWBS-18M | 168 200 грн. |
Ленточнопильный станок JET JWBS-18М 714700M | 176 000 грн. |
Стрічкова пила JET JWBS-18М | 175 538 грн. |
Стрічкова пила JET JWBS-18М | 175 543 грн. |
Стрічкова пила JET JWBS-18М | 175 548 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Артикул JWBS-18M — напруга живлення 230 В
- Артикул JWBS-18T — напруга живлення 400 В
Модификації Jet JWBS-18M
Ціни на Jet JWBS-18M |
---|---|---|---|---|
Jet JWBS-18M | від 168 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Jet JWBS-18T | від 168 300 грн. | 6 пропозицій |