Стрічкова пила Jet JWBS-20T (714850t)
Фото 11 |
Jet JWBS-20T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JWBS-20T
Усі ціни 6 →Ленточная пила JET JWBS-20T (400 В) 714850T | 225 800 грн. |
Ленточная пила JET JWBS-20T (714850T0) | 220 500 грн. |
Ленточная пила JET JWBS-20T (714850T0) | 225 000 грн. |
Ленточная пила JET JWBS-20T (714850T0) | 218 250 грн. |
Стрічкова пила JET JWBS-20T | 224 161 грн. |
Стрічкова пила JET JWBS-20T | 224 166 грн. |