Литий диск JH HP657 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA64,1
від 4 717 до 5 554 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації JH HP657 1
Характеристики
JH HP657 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH HP657 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA64,1
Сортувати
JH HP657 R17 W7.5 PCD5x114,3 ET45 DIA64.1 S | 4 942 грн. |
JH HP657 7.5x17 5x114.3 ET45 DIA64.1 S | 5 047 грн. |
JH HP657 7,5x17/5x114,3 D64,1 ET45 S | 4 795 грн. |
JH JH JH-HP657 (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA64.1) S | 5 384 грн. |
Легковий диск JH HP657 S R17 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA64.1 | 5 253 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі