Тумба під умивальник Jika Cube 55
Фото 10 |
Jika Cube 55 |
|
Додатково можна придбати ніжки (арт. 4.9440.2.176.000.1)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Cube 55
Умивальник з шафкою Jika Cube 55 H4536121763021 | 12 700 грн. |
Тумба з раковиною JIKA Cube 55 см (H4536121763001) H4536121763001 | 14 584 грн. |
Комплект меблів 55 см (умивальник + шафка) Jika Cube H4536121763001 | 11 290 грн. |
Тумба с умывальником 55 см Jika Cube H4536121763001 | 14 047 грн. |
Комплект меблів для ванної 65 см (тумба, 2 видижні ящики + раковина) Jika | 11 290 грн. |
Модификації Jika Cube 55
Ціни на Jika Cube 55 |
---|---|---|---|---|
Jika Cube 55 | від 11 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Jika Cube 65 | від 12 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Jika Cube 80 | від 13 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Jika Cube 100 | від 15 900 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →