від 6 137 грн.унітаз-компакт, злив: горизонтальний, половинний, підведення: бокове, нижнє, чаша козиркова, матеріал санфаянс
від 1 654 грн.підвісний, на тумбу, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 550 мм
від 2 940 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 1 822 грн.кутова, підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 450 мм
від 4 615 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, антибактерії, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 1 735 грн.підвісний, на тумбу, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 650 мм
від 5 387 грн.унітаз, злив: горизонтальний, антибактерії, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 1 864 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 500 мм
від 8 950 грн.унітаз-компакт, злив: горизонтальний, половинний, підведення: бокове, нижнє, антибактерії, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 2 883 грн.кутова, підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 550 мм
від 1 535 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 500 мм
від 1 905 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 500 мм
від 1 649 грн.підвісний, на тумбу, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 500 мм
від 1 719 грн.підвісний, на тумбу, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 600 мм