Унітаз Jika Tigo H8242160000001
Jika Tigo H8242160000001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Tigo H8242160000001
Усі ціни 7 →Чаша унітазу JIKA Tigo H8242160002311 без сидіння | 6 453 грн. |
Підлоговий унітаз Jika Tigo (H8242160002311) H8242160002311 | 6 254 грн. |
Унітаз підлоговий білий без бачка JIKA Tigo без сидіння випуск в підлогу H | 7 685 грн. |
Jika Jika Tigo H8242160002311 | 8 224 грн. |
Чаша напольного унитаза Jika Tigo H8242160002311 | 7 482 грн. |
Jika унітаз підлоговий Tigo (H8242160002311) | 7 686 грн. |
Унітаз підлоговий білий без бачка JIKA Tigo без сидіння випуск в підлогу H | 7 685 грн. |
Додаткові функції і можливості унітаза Jika Tigo H8242160000001:
- Зливний бачок може продаватися окремо
РекомендуємоПорівняти в таблиці →