Вантажна шина Jinyu JD575 315/60 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JD575 315/60 R22.5 152L 315/60 R22.5 " 152 L 315/70 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JD575 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 18 →Jinyu JD575 (ведуча вісь) 315/60 R22.5 152/148L | 13 836 грн. |
Jinyu JD575 (ведущая) (315/60R22.5 152L) | 12 769 грн. |
Jinyu JD575 (приводная) 315/60 R22.5 152/148L 18PR | 12 430 грн. |
Jinyu JD575 (Ведущая) (315/60R22.5 152/148L) | 12 259 грн. |
Jinyu JD575 315/60 R22.5 152/148L | 12 350 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Jinyu JD575 315/60 R22.5 152L
Ціни на Jinyu JD575 315/60 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
Jinyu JD575 315/60 R22.5 152L | від 12 249 грн. | 18 пропозицій | ||
Jinyu JD575 315/70 R22.5 156L | від 13 100 грн. | 20 пропозицій |